Špálová - Benešová Milada
Číslo položky: 13294
popis: Olej na lepence, rozměr 24 x 18 cm
o autorovi: Narodil se 30. 5. 1884 v Berouně a zemřela 1. 12. 1963.

Studovala na UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Pracovala pro umělecké družstvo Artěl v Praze, poté žila na Podkarpatské Rusi. Malovala krajinu a zátiší, zejména květiny a náměty z Českého ráje, Turnovska a Podkarpatské Rusi.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 300 Kč