Číslo položky: 13428
Kočovníci u ohně
popis: Olej na lepence, rozměry 50 x 64 cm malba poškozená
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 800,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |