Sadovský František
Číslo položky: 13420
Moje sledované obrazy Kytice polních květů
popis: Olej na lepence, rozměry 54,5 x 29,5 cm malba poškozená. Zaskleno
o autorovi: 1909 - 1992
Malíř a učitel ve Svratce, jeho krajinářská tvorba je věnována zcela Vysočině
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč

16.09.2021 21:14