Nesignováno .
Číslo položky: 13097
Moje sledované obrazy Kytice ve velké váze
popis: Olej na plátně fixovaném na lepence rozměry: 55 x 36 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

16.09.2021 20:14

1 500,00 Kč 23.7.2021 14:11:51