Číslo položky: 13411
Kytice ve džbáně
popis: Olej na plátně, rozměry: 85 x 63 cm, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
16.09.2021 19:54
1 500,00 Kč | 7.6.2021 23:37:29 |