Zamazal Josef
Číslo položky: 13411
Moje sledované obrazy Kytice ve džbáně
popis: Olej na plátně, rozměry: 85 x 63 cm, nerámováno.
o autorovi: (1899 - 1971)
Malíř, kreslíř a odborný spisovatel. Jako ilustrátor přispíval do Lidových novin, Nebojsy aj. Je bratrem malíře Jaroslava Verise. Maluje krajiny, zátiší i figurální komposice.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

16.09.2021 19:54

1 500,00 Kč 7.6.2021 23:37:29