Číslo položky: 13417
Okraj březového háje
popis: Olej na plátně, rozměry: 66 x 77 cm, datováno 1908
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |