Autor nezjištěn
Číslo položky: 5966
Moje sledované obrazy Poodhalená žena
popis: Tempera-pastel na lepence, rozměr 73,5 x 51 cm, zaskleno .Signováno nečitelně ,datováno 43.
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 400 Kč