Číslo položky: 5966
Poodhalená žena
popis: Tempera-pastel na lepence, rozměr 73,5 x 51 cm, zaskleno .Signováno nečitelně ,datováno 43.
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 300 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč