Brabec Karel
Číslo položky: 13099
Moje sledované obrazy Zátiší s konvicí
popis: Olej na plátně, rozměry: 40 x5 cm
o autorovi: Narodil se v roce 1928 a zemřel v roce 2001.

Studoval malbu na pražské Akademii výtvarného umění u prof. O. Nejedlého a následně i grafickou speciálku prof. Sikovského. V 60. a 70. letech se věnoval především akvarelům, ale i krajinomalbě olejem.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

14.09.2021 21:18

2 000,00 Kč 14.9.2021 21:13:50