Číslo položky: 13088
Kroměřížské gymnázium
popis: Suchá jehla , rozměry ve výřezu pasparty: 16 x 41 cm, rozměry listu: 29 x 53,5 cm rok vzniku: 1945, signováno - vlevo dole: "Tichý 45", adjustováno v paspartě, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
6 600 Kč
6 600 Kč
5 100,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |