Lachout Vlastislav
Číslo položky: 13074
popis: Olej na plátně, plátkové zlato, rozměry : 70 x 70 cm
o autorovi: Vlastislav Lachout Narodil se 13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy Malíř, restaurátor.
Studoval u profesorů O. Oplta, K. Součka a M. Holého na AVU v Praze. V roce 1962 postgraduální studium malířských a restaurátorských technik u profesora B. Slánského na AVU v Praze. Věnuje se malbě portrétu, krajiny a restaurování, kde se specializuje na nástěnnou malbu, restaurování závěsných obrazů a polychromovanou plastiku. Zúčastnil se restaurátorských prací v Národním divadle v Praze.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč