Číslo položky: 13073
Che Guevara
popis: Olej na plátně, rozměry : 30 x 30 cm , signováno vzadu na blindrámu.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |