Zpět na aukce Autor nezjištěn
Moje sledované obrazy Zátiší s růžemi
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 55 cm, nerámováno, datováno 1899
o autorovi: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč