Neznačeno
Číslo položky: 13057
Moje sledované obrazy Kříž zdobený perletí a kostí
popis: Dřevěný kříž (oliva) zdobený rytou perletí a kostí na vrcholech ramen zakončen třemi válci s rytými perleťovými terči. Ježíš na kříži: bronz zlacený. Kříž stojí na podstavci ve tvaru komolého jehlanu, na bocích zdoben šesti válci s výzdobou shodující se s výzdobou vrcholků ramen kříže Kostěný obvodový rámeček je vyplněn rytou perletí a tmavým tmelem Na zadní straně kopíruje tvar kříže ořechová inkrustace rámovaná tenkou linkou ze světlého dřeva. Na podstavci kříže je v perleti znázorněn medailon s řádovým znakem minoritů - františkánů . Dvě zkřížené ruce (jedna patří Kristu a druhá Františkovi)
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

15.09.2021 19:00