Číslo položky: 13041
Zrcadlo
popis: Zrcadlo rozměry rámu : 137 x 97 cm. Zlaceno ,poškozeno.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
4 900 Kč
4 900 Kč
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |