Zpět na aukce Neznačeno
popis: Zrcadlo rozměry rámu : 137 x 97 cm. Zlaceno ,poškozeno.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč

15.09.2021 20:12

3 000,00 Kč 8.6.2021 23:12:16