Slavíček Antonín - okruh
Číslo položky: 13054
popis: Olej na plátně, rozměry : 40,5 x 51 cm. Nesignováno. Vpravo nahoře nečitelný přípis.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč