Nesignováno .
Číslo položky: 13044
Moje sledované obrazy Zahradní společnost
popis: Olej na dřevě, rozměry ve výřezu pasparty: 17 x 26 cm . Kvalitní malba okolo roku 1900.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč