Nesignováno .
Číslo položky: 13004
Moje sledované obrazy Šlechtična s psíkem
popis: Olej na překližce, ovál, rozměry : 32,5 x 27 cm . Kopie.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč