Číslo položky: 13005
Zátiší s konvicí
popis: Olej na plátně, rozměry: 42,85 x 52,5 cm, kopie podle : W.C. Hedy, nerámováno.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |