Marhold Karel
Číslo položky: 13005
Moje sledované obrazy Zátiší s konvicí
popis: Olej na plátně, rozměry: 42,85 x 52,5 cm, kopie podle : W.C. Hedy, nerámováno.
o autorovi: Karel Marhold
Datum narození: 26.červenec 1937 (Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, Česká republika)
Národnost: česká
Činnost: malíř, architekt
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč