popis: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 79 cm, signováno vpravo dole Werner
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

20.02.2018 20:35