Neznačeno
Číslo položky: 13002
Moje sledované obrazy Pároví andělé - světlonoši
popis: Barokní plastiky, polychromované dřevo, zlaceno plátkovým zlatem. Výška: cca: 80 cm. Vznik mezi roky 1740 - 1760. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
43 000 Kč