Neznačeno
Číslo položky: 11213
Moje sledované obrazy Panna Maria Svatohorská 2.
popis: Dřevěná plastika, polychromovaná, výška : 40 cm . 19. století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč