Neznačeno
Číslo položky: 12979
Moje sledované obrazy Příbramská černá madona
popis: Dřevěná plastika, výška : 32 cm, korunky poškozeny . 19 - 20.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

15.09.2021 19:52

1 200,00 Kč 15.9.2021 19:48:08