Neznačeno
Číslo položky: 12977
Moje sledované obrazy Svatá panenka v červených šatech
popis: Lidová dřevěná plastika, výška včetně soklu : 39 cm . 19 - 20.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

15.09.2021 19:46