Neznačeno
Číslo položky: 12976
Moje sledované obrazy Socha modlící se světice
popis: Dřevěná plastika, výška : 35 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 600 Kč