Neznačeno
Číslo položky: 12975
Moje sledované obrazy Příbramská madona 2
popis: Dřevěná plastika, výška : 41 cm, korunky poškozeny. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

15.09.2021 19:42