Neznačeno
Číslo položky: 12974
Moje sledované obrazy Pana Marie Polická
popis: Dřevěná plastika, výška : 22 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč