Neznačeno
Číslo položky: 12973
Moje sledované obrazy Příbramská madona 1
popis: Dřevěná plastika, výška : 41 cm. 19.století. K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč