Neznačeno
Číslo položky: 12972
Moje sledované obrazy Zvěstování pastýřům
popis: Dřevěná reliéfní plastika, výška : 51 cm. Konec 19. století. . K předmětu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč