Nesignováno .
Číslo položky: 12890
Moje sledované obrazy Ježíš - Ikona
popis: Olej a kovová montáž , celkové rozměry : 35 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 200 Kč