Anonym .
Číslo položky: 13030
Moje sledované obrazy Stětí Jana Křtitele
popis: Pravoslavná ikona. Dřevěná deska, tempera , zlaceno gravírováno, poškozeno rozměry: 38 x 31 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

15.09.2021 19:24

2 000,00 Kč 13.8.2021 20:57:00