Číslo položky: 13026
Pravoslavná ikona 2
popis: Dřevěná deska, olej, rozměry: 31 x 26 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 100,00 Kč |