Anonym .
Číslo položky: 13026
Moje sledované obrazy Pravoslavná ikona 2
popis: Dřevěná deska, olej, rozměry: 31 x 26 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 300 Kč