Anonym .
Číslo položky: 13025
Moje sledované obrazy Zjevení bohorodičky Sergeji Radoněžskému
popis: Pravoslavná ikona. Dřevěná deska, tempera , zlaceno gravírováno, rozměry: 30 x 23,5 cm. Rusko 19.století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

15.09.2021 19:14

5 000,00 Kč 14.9.2021 21:38:18