Nesignováno .
Číslo položky: 12799
popis: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry : 88 x 57,5 cm, nerámováno. Střední Evropa, okolo roku 1750. K obrazu je vydáno osvědčení a povolení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč