Číslo položky: 13129
Na břehu jezera
popis: Olej na lepence, rozměr 43 x 61 cm, zaskleno - sklo poškozeno, signováno na zadní straně.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |