Číslo položky: 12632
Sv. Anna
popis: Olej na plechu, rozměr 21,5 x 17,5 cm. Přelom 19 - 20 století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč