Zpět na aukce Nesignováno .
popis: Olej na plechu, rozměr 21,5 x 17,5 cm. Přelom 19 - 20 století. K obrazu je vydáno osvědčení k vývozu předmětu kulturní hodnoty
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

14.06.2021 20:50

2 000,00 Kč 10.6.2021 09:11:38