Pistorius Jan Ferdinand
Číslo položky: 13130
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, malba poškozena
o autorovi: (1899-1985)
Soukromě studoval v malířské škole F. Engelmüllera v Praze u J. Proškovce v Plzni a na škole dekorativních umění v Praze. Věnoval se malbě, především koní, květin a krajiny. V 50. letech se začal věnovat grafice a kresbě.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 900 Kč