Moje sledované obrazy Louka s vlčími máky
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 67 cm, malba poškozena
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
700 Kč
800 Kč