Číslo položky: 13155
V zimě na saních
popis: Olej na plátně, rozměr 53 x 67 cm, plátno i rám poškozeno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 700,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |