Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
Číslo položky: 13155
Moje sledované obrazy V zimě na saních
popis: Olej na plátně, rozměr 53 x 67 cm, plátno i rám poškozeno
o autorovi: Narozen 1910 v Rosicích u Brna - zemřel 1972 v Brně, všestranný malíř. Vyšel z postsecesního impresionismu, jímž je ovlivněna jeho předválečná tvorba, postupně se přikláněl k realismu. Známý jako krajinář, portrétista a ilustrátor.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč