Číslo položky: 13156
Zátiší s ovocem a karafiáty
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 45 x 40 cm, malba i rám poškozeno.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |