Číslo položky: 13168
Dřevorubci
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 60 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 200,00 Kč |
1 200,00 Kč |