Číslo položky: 13152
Jarní tání u chalup
popis: Olej na plátně, rozměr 86,5 x 97,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
09.06.2021 21:50