Preval E.
Číslo položky: 13139
Moje sledované obrazy Dámy na rybolovu
popis: Kolorovaná litografie, rozměr ve výřezu 21,5 x 18 cm, zaskleno
o autorovi: Narozen kolem roku 1845, akvarelista, kreslíř a rytec
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

15.06.2021 19:38