Neznačeno
Číslo položky: 13203
Moje sledované obrazy Řezaný rám 1
popis: Řezaný rám, zlacený, celkový rozměr 34 x 44 cm, vnitřní rozměr 15,5 x 27,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 600 Kč