Číslo položky: 13179
Zima / Chvalčov - Kozinec
popis: Akvarel, rozměr 41,5 x 27,5 cm, zaskleno, rám i malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
09.06.2021 21:46
1 000,00 Kč | 5.5.2021 22:11:44 |