Zpět na aukce Toman Karel
Moje sledované obrazy Zima / Chvalčov - Kozinec
popis: Akvarel, rozměr 41,5 x 27,5 cm, zaskleno, rám i malba poškozena
o autorovi: Narozen v roce 1888 v Příboře na Moravě. Malíř a grafik, zejména krajin a pohledů z moravských měst. Žil v Prostějově.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

09.06.2021 21:46

1 000,00 Kč 5.5.2021 22:11:44